Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Remove
tr: Kaldır

en: Name
tr: İsim

en: Custom
tr: Özel
