What links here (2.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Link
ca: Enllaç

en: What links here
ca: Què enllaça aquí

en: About
ca: Detalls

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat
