What links here (2.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Link
es: Enlace

en: What links here
es: Lo que enlaza aquí

en: About
es: Acerca de

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args

en: Entity reference
es: Referencia de entidad
