What links here (2.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Link
fi: Linkki

en: What links here
fi: Mikä linkittää tänne

en: About
fi: Tietoja

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus
