What links here (2.0.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Link
pl: Odnośnik

en: What links here
pl: Co prowadzi tutaj

en: About
pl: O stronie

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Entity reference
pl: Referencja do encji
