What links here (2.1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Link
id: Tautan

en: What links here
id: Pranala balik

en: About
id: Tentang

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
id: Menemukan kesalahan ketika memproses @operation dengan argumen : @args

en: Entity reference
id: Rujukan entitas
