What links here (2.1.6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Link
pt: Ligação

en: What links here
pt: O que liga aqui

en: About
pt: Sobre

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args

en: Entity reference
pt: Referência de entidade
