What links here (2.1.9) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Link
fr: Lien

en: What links here
fr: Qu'est-ce qui lie ici

en: About
fr: À propos

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: Entity reference
fr: Référence à une entité
