What links here (2.1.10) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Link
ru: Ссылка

en: What links here
ru: Сюда ссылаются

en: About
ru: Информация

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Entity reference
ru: Ссылка на сущность
