Whatsapp Bubble (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Custom
da: Tilpasset

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: bottom
da: bund

en: center
da: centreret

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Alignment
da: Justering

en: About
da: Om
