Whatsapp Bubble (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Custom
pt: Personalizado

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: bottom
pt: embaixo

en: top
pt: topo

en: center
pt: centro

en: left
pt: esquerda

en: right
pt: direita

en: Alignment
pt: Alinhamento

en: About
pt: Sobre
