Whatsapp Bubble (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Message
tr: İleti

en: Custom
tr: Özel

en: Phone Number
tr: Telefon

en: bottom
tr: alt

en: top
tr: üst

en: center
tr: orta

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Alignment
tr: Hizalama

en: About
tr: Hakkında
