Whatsapp Bubble (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Message
et: Teade

en: Custom
et: Kohandatud

en: center
et: keskele

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Alignment
et: Joondus

en: About
et: Programmist
