Whatsapp Bubble (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: bottom
kn: ಕೆಳಭಾಗ

en: top
kn: ಮೇಲ್ಭಾಗ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: About
kn: ಕುರಿತು
