Whatsapp Bubble (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Alignment
lv: Novietojums

en: About
lv: Par
