Whatsapp Bubble (1.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: bottom
fr: bas

en: top
fr: haut

en: center
fr: centre

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Alignment
fr: Alignement

en: About
fr: À propos

en: middle
fr: milieu
