Whatsapp Bubble (1.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Message
be: Паведамленне

en: Custom
be: Паводле настроек

en: top
be: уверсе

en: center
be: цэнтар

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: About
be: Аб
