Whatsapp Bubble (1.0.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Custom
fi: Oma

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Alignment
fi: Tasaus

en: About
fi: Tietoja
