Whatsapp Bubble (1.0.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Message
he: הודעה

en: Custom
he: מותאם

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Alignment
he: יישור

en: About
he: אודות
