Whatsapp Bubble (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: center
ca: centrada

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Alignment
ca: Alineació

en: About
ca: Detalls
