Whatsapp Bubble (1.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: bottom
de: unten

en: top
de: oben

en: center
de: Zentrale

en: left
de: links

en: right
de: rechts

en: Alignment
de: Ausrichtung

en: About
de: Über

en: middle
de: Mitte

en: Vertical alignment
de: Vertikale Ausrichtung

en: ConfigForm
de: Konfigurationsformular
