Whatsapp Bubble (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Custom
nl: Aangepast

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: center
nl: gecentreerd

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: About
nl: Over

en: middle
nl: midden
