Whatsapp Bubble (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Custom
sk: Vlastná

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: center
sk: na stred

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: About
sk: Informácie o
