Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: Language code
cy: Côd yr iaith
