Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image
da: Billede

en: Created
da: Oprettet

en: User role
da: Brugerrolle

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Filter by
da: Filtrér efter

en: Changed
da: Ændret

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Language code
da: Sprogkode

en: Restrict to the selected roles
da: Begræns til de valgte roller

en: The username of the content author.
da: Forfatterens brugernavn.

en: Include the anonymous user.
da: Inkludér den anonyme bruger.
