Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: User role
gu: વપરાશકર્તાનો હોદો

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
