Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Created
he: נוצר

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Language code
he: קוד השפה

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.
