Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
