Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Created
ka: შექმნილია

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Language code
ka: ენის კოდი
