Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: - None -
mg: - Tsy misy -
