Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
