Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
