Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image
nl: Afbeelding

en: Created
nl: Aangemaakt

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Filter by
nl: Filteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Language code
nl: Taalcode

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: Social
nl: Sociaal

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: Include the anonymous user.
nl: De anonieme gebruiker opnemen.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
