Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Created
pl: Utworzono

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Authored by
pl: Autor

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Language code
pl: Kod języka

en: Restrict to the selected roles
pl: Tylko użytkownicy o wskazanych rolach

en: The username of the content author.
pl: Nazwa użytkownika będącego autorem zawartości.

en: Include the anonymous user.
pl: Dodaj anonimowego użytkownika.
