Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Image
tr: Resim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: User role
tr: Kullanıcı rolü

en: Authored by
tr: Yazan

en: Filter by
tr: Filtrele:

en: Changed
tr: Değişti

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Restrict to the selected roles
tr: Seçilen rollerle sınırla

en: Social
tr: Sosyal

en: The username of the content author.
tr: Gönderinin yazarının adı

en: Include the anonymous user.
tr: Anonim kullanıcıyı dahil et.
