Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Language code
ug: تىل كودى
