Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Image
ur: تصویر

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
