Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
