Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por
