Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Language code
az: Dil kodu

en: Restrict to the selected roles
az: Seçilmiş rollarla məhdudlaşdırın
