Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Language code
be: Код мовы

en: Restrict to the selected roles
be: Абмежаваць да абраных роляў
