Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Language code
bg: Код на език
