Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Image
bn: ছবি

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Language code
bn: ভাষা কোড
