Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Restrict to the selected roles
bs: Ograniči na odabranu ulogu
