Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Created
ca: Creat

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Restrict to the selected roles
ca: Restringeix als rols seleccionats

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

en: Include the anonymous user.
ca: Incloure l'usuari anònim.
