Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Authored by
cs: Autor

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Changed
cs: Změněno

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: The username of the content author.
cs: Uživatelské jméno autora obsahu.

en: Include the anonymous user.
cs: Zahrnout anonymního uživatele.
