Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Description
de: Beschreibung

en: Language
de: Sprache

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Image
de: Bild

en: Created
de: Erstellt

en: User role
de: Benutzerrolle

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Filter by
de: Filtern nach

en: Changed
de: Geändert

en: @type: deleted %title.
de: @type: %title wurde gelöscht.

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Restrict to the selected roles
de: Auf die ausgewählten Rollen begrenzen

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: The username of the content author.
de: Der Benutzername des Autors.

en: Include the anonymous user.
de: Inklusive Gast.

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.

en: Are you sure you want to delete entity %name?
de: Möchten Sie die Entität %name wirklich löschen?
