Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Created
et: Loodud

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Authored by
et: Autor

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Language code
et: Keele kood

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Include the anonymous user.
et: Arvesta sisse ka anonüümne kasutaja.
