Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
