Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Image
fa: تصویر

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: User role
fa: نقش کاربر

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Filter by
fa: فیلتر بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Language code
fa: کد زبان

en: The username of the content author.
fa: نام کاربری نویسنده محتوا.
